CRVENA ZVEZDA DOBILA PROLETER: Pavkov pogodio za pobjedu

U prvom poluvremenu Zvezda je nakon napadačke taktike uspjela da postigne gol, i tako pređe u vođstvo. Ohi je odlično proigrao Kangu na desnoj strani, ovaj je idealno centrirao, a Ben je ovoga puta mnogo bolje reagovao i preciznim udarcem savladao je Petrića – 0:1.

Tomović je uspio da izjednači u drugom poluvremenu. Posle intervencije odbrane Crvene zvezde, Tomović je prihvatio loptu na 16 metara od gola rivala, načinio nekoliko koraka i potom šutirao, lopta je prošla kroz noge Dragoviću i odsela u mreži nemoćnog Borjana – 1:1.

Već u 87 minutu 87′ Zvezda je postigla drugi gol i preuzela vođstvo. Ko drugi do Milan Pavkov. Zvezdin spasilac je fenomenalno reagovao na centaršut Rodića i skratio muke crveno-bijelima – 1:2. Konačno su crveno-bijeli probili nesavladivog Petrića. Crveno – bijeli su bili na korak od kiksa, koji bi značio katastrofu, a onda se pojavio korpulentni centarfor i zakazao vječiti derbi sa Partizanom za narednu nedjelju.

Nakon duela, Stanković je izjavio da je ovo bio izuzetno težak meč, ali da igrači nisu odustajali do samog kraja.

Članak CRVENA ZVEZDA DOBILA PROLETER: Pavkov pogodio za pobjedu se pojavljuje prvo na Novosti.